Луганськ Live

   

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017

16 лютого 2017

15 лютого 2017
09:00 - Семен Семенченко У ЗМІ з'явилися повідомлення про зупинення Алчевського металургійного комбінату. Особи, які називають себе українськими міністрами...

У ЗМІ з'явилися повідомлення про зупинення Алчевського металургійного комбінату. Особи, які називають себе українськими міністрами, народними депутатами, журналістами, "лідерами думок" підняли з цього приводу неймовірний гвалт. "Український метал гине!" "Блокада знищує підприємство зареєстроване на території України!" Морок, жах, жах!

Давайте розберемося.

Алчевський металургійний комбінат, як і компанія власник- "ІСД" з 2010 року контролюється... Внешеконом банком Російської... Федерації. Головою наглядової ради до недавнього часу був "великий друг України" прем'єр - міністр РФ Медведєв. На всяк випадок нагадаю - РФ з 2014 року веде агресивну війну проти України. З 2014 року щодо Вшенэкономбанка РФ введені міжнародні санкції. А для
"українських гнид" у нашому уряді АМК, що знаходиться в окупованому Алчевську досі значиться як "український метал".

Хто поставляв сировину на АМК? Криворізьке підприємство що належить компанії "Євраз". Власником якого є російський мільярдер з найближчого оточення Путіна - Р. Абрамович.
Так, так, той самий.

Що тепер? А нічого. Російські власники позбулися прибутку, РФ буде змушена платити робітникам АМК зі свого бюджету, щоб підтримувати соціально - економічну стабільність на окупованих територіях (щоб не бунтували), російські найманці з т. зв. ЛНР втратили важливу статтю своїх доходів.

Втрати в українському бюджеті? Обіцяна Гройсманом у минулому році "реформа митниці" повинна була, за його словами, дати нашому бюджету 40 млрд гривень. Де реформа митниці?
На схемі "Роттердам плюс" менше ніж за рік з кишень українців витягли мінімум 15 мільярдів гривень.

Цей список можна продовжувати нескінченно. Можна зазирнути в електронні декларації українських чиновників. Не, не хочете? Гаразд. Для заспокоєння можете вважати що це санкції які Народ України ввів замість продажного уряду на третій рік війни.

Цікаво, у скільки "українські гниди" з уряду оцінюють життя наших пацанів яких вбивають на передовій добре нагодовані і забезпечені бойовики? Тепер однією з їх годівниць стало менше.

Крапка.

В 10-00 трансляція у фб з редуту
"Запоріжжя" . Будуть гарні новини.

( Семен Семенченко )

14 лютого 2017
17:47 - Аллан Левітов Кремлевско-оппоблоковская "страна.уа" пишет, что АЭС работает на угле [sic!] На угле. АЭС. На антрацитовом, [email protected] Уважемые "журн...

Кремлевско-оппоблоковская "страна.уа" пишет, что АЭС работает на угле [sic!] На угле. АЭС. На антрацитовом, [email protected]

Уважемые "журналисты", АТОМНЫЕ электростанции на самом деле работают на дровах.
Это надо знать! :) :) :)

...

Луиза Чкалова [email protected]_4kalova 9h9 hours ago
В это уже видели? 😂

( Аллан Левітов )
16:34 - Ievgen Shevchenko Я вже давно не чув канонади. Не чув кулеметних черг. Не чув радіообміну та інших притаманних війні речей. Аж до сьогодні, коли при...

Я вже давно не чув канонади. Не чув кулеметних черг. Не чув радіообміну та інших притаманних війні речей. Аж до сьогодні, коли приїхав на останній блок-пост наших військових, що знаходиться між селищем Луганське та Логвіново - тут я усе це знов почув наживо.

Тут війна. Кожного дня. Справжня, несамовита. Тут відчувається запах крові. Під ногами гільзи та пусті цинки. Куди не кинь оком - усюди воронки від мін та снарядів. Де-не-де уздовж дороги трапляються поодинокі окривавлен...і чоботи, що в дорозі роздягаючи наших поранених медики викидали з машин швидкої допомоги. І ще тут туга в очах героїв, і біль, і смерть - ці втомлені війною очі бачили занадто багато горя як для одного життя..

До Дебальцево звідси усього лиш 15км - десять хвилин на авто - так близько, але водночас так далеко... Тут десять хвилин - це відстань поміж двома світами.

До Логвіново ще меньше - можно заїхати хвилин за п'ять.. Два роки потому, 12 лютого 2015 року, у боях за це село загинули наші побратими: "Санта", "Впевнений", "Араб", "Кемел" та "Вован" - справжні солдати і справжні люди.. Й ще по сьогодні ми так і не знайшли тіла "Робіна" і "Партизана". Можливо вони в полоні, можливо - ні.. Ми не знаємо напевно, але сподіваємось на краще..

Такі думки, такі сумні спогади.. Серце тяжіє й ховається за душу, та як сховатися, як у душі тій пустота?..

( Ievgen Shevchenko )

13 лютого 2017

12 лютого 2017
Найактуальніші новини Луганськ та Луганської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луганськ, репортажі з місця подій Луганськ, економіка Луганської області, політика Луганськ, культурне життя, спорт в Луганськ.