Луганськ Live

   

27 липня 2017

26 липня 2017
15:15 - Вікторія Сюмар День перший. Краматорськ. Ключові зустрічі на ДоТБ - це Донецька філія Суспільного мовника. ДоТБ має найбільше покриття в регіоні....

День перший. Краматорськ. Ключові зустрічі на ДоТБ - це Донецька філія Суспільного мовника. ДоТБ має найбільше покриття в регіоні. Але далеке від лідерських позицій в сенсі контенту та рейтингів. Цей регіон має бути в пріоритеті. Центр України сьогодні тут. Говоримо з колективом та наглядовою Радою Суспільного про стратегію розвитку особливих філій. ДоТБ та ЛОТ(Луганська філія) мають стати лідерами місцевого мовлення.

( Вікторія Сюмар )
12:44 - Вадим Міський Висадилися в Краматорську. Спека пекельна , +30° по Цельсію! Настрій бойовий :) Найближчі два дні Наглядова рада НСТУ, Комітет сво...

Висадилися в Краматорську. Спека пекельна , +30° по Цельсію! Настрій бойовий :) Найближчі два дні Наглядова рада НСТУ, Комітет свободи слова ВРУ та Мінінформполітики досліджуватиме проблеми суспільних телерадіоканалів Донеччини та Луганщини.
Дякуємо Офіс Ради Європи в Україні - Київ за організацію)

( Вадим Міський )

25 липня 2017

24 липня 2017

22 липня 2017
15:57 - Natalya Yemchenko Родиться 22 июля 1941 года в крошечном посёлке Металлист Луганской области. В разгар адской бойни, Второй Мировой войны. Выжить. ...

Родиться 22 июля 1941 года в крошечном посёлке Металлист Луганской области. В разгар адской бойни, Второй Мировой войны.

Выжить. С мамой, старшей сестрой и младшим братом.

Увидеть своего папу впервые в 1947-м году. Когда уже не было никакой надежды, что он вернётся с войны.

...

Ходить каждый день 2 часа в школу пешком. И 2 часа обратно.

В 14 лет поступить учиться на ветеринара.

В 18 уйти в Армию и служить в Звездном Городоке. Бок о бок со всеми легендарными космонавтами.

Поступить после армии на философский факультет Ленинградского университета.

Закончить его блестяще.

Вернуться в Украину и выбрать своим городом Донецк. А местом работы ДПИ.

Преподавать философию и историю религии. Встретить самую большую Любовь своей жизни среди студенток. Жениться на ней вопреки общественному мнению и вообще.

Родить моего брата и меня.

Преподавать, писать диссертацию, ездить по миру. Мнооо-много-много работать.

Дать нам с братом море любви, роскошь общения с ним и бесконечную веру в себя. Научить нас любить книги, спорт, путешествия.

В 50 заняться бизнесом.

В 54 сесть за руль.

В 73 снова пережить войну.

Переехать в Киев.

Освоить компьютер. Выучить немецкий.

Папан, я это ты, ты же знаешь. Я ровно как ты открываю все новые и новые двери. Ровно как ты открываю не только для себя.

Я это ты. Люблю.

С Днём Рождения тебя, большой человек.

( Natalya Yemchenko )

21 липня 2017

20 липня 2017

19 липня 2017
00:51 - Sergii Ivanov Це Вовчик Клімов, перший "народний" головний лікар "лікарні ЛНР", колишньої Луганської обласної кліничної лікарні. Я знаю його дуж...

Це Вовчик Клімов, перший "народний" головний лікар "лікарні ЛНР", колишньої Луганської обласної кліничної лікарні. Я знаю його дуже давно - вчилися в одній школі.

На посаді Вовчик прославився публічною обіцянкою експропріювати квартири співробітників ЛОКБ, які відмовилися працювати на окупанта.

Сьогодні Клімов за підтримки мера Кременчука намагається обійняти посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку: goo.gl/mA5vBa.

...

Я прекрасно знаю, яким чином Вова залишається поза увагою українських спецслужб, і хто загортає в "плєдіки" луганських сепаратистів, зокрема колишнього заступника міністра охорони здоров'я "ЛНР" Малиша, екс-голову Луганської ОДА Пристюка та багатьох інших.

І, користуючись черговою нагодою, я хочу сказати плєдікам, що треба нарешті робити свою роботу, бо такими темпами вовчики скоро почнуть ваших жінок дрючити, поки ви будете красуватися у світських хроніках.

Шановні френди і фоловери, ваш репост зробить боляче як вовчикам, так і плєдікам. Дякую.

( Sergii Ivanov )

18 липня 2017

17 липня 2017
17:09 - Ігор Бриченко Сьогодні одним із прикладів соціально-відповідального громадянина Миколаївщини, я можу назвати Mihail Talpa. Ще обіймаючи посаду...

Сьогодні одним із прикладів соціально-відповідального громадянина Миколаївщини, я можу назвати Mihail Talpa. Ще обіймаючи посаду голови Первомайської райдержадміністрації Михайло розпочав роботу над підвищенням туристичної привабливості Первомайщини. І ось, крок за кроком, не знаходячись вже на державній службі, а будучи депутатом Миколаївської обласної ради, продовжує проводити системну роботу. Спочатку, в 2016 році, була відкрита оглядова площадка над Радоновим озером ...(Первомайський район, с.Мигія), а у 2017 р. вже повноцінний туристичний комплекс «Протичанська скеля».
Миколаївщина – це край в якому є гранітно-степове Побужжя, Національні природні парки, місця історичної та бойової слави Українського народу, багато з яких знаходяться в занедбаному стані з-за нашої байдужості. Якщо кожен з нас візьме під опіку якесь із природніх, або історичних пам’яток, то в нас буде шанс зберегти цю спадщину для нащадків. Зелений та історичний туризм, зони відпочинку – це все повинно розвиватись та приваблювати громадян України та туристів із інших країн. В нас є потенціал, ми повинні його використовувати, і прикладом як це робити можна вважати Первомайщину.
Я, як один з ініціаторів Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55828, який прийнятий в першому читання 23.05.2017 року, вважаю, що тільки спільними зусиллями законодавчої та виконавчої влади, при громадському контролі та підтримці, зможемо зробити туристично-привабливою нашу область, та зберегти природні та історичні багатства.

( Ігор Бриченко )

16 липня 2017

15 липня 2017

14 липня 2017
Найактуальніші новини Луганськ та Луганської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луганськ, репортажі з місця подій Луганськ, економіка Луганської області, політика Луганськ, культурне життя, спорт в Луганськ.