Луганськ Live

   

21 лютого 2017

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017
14:35 - Volodymyr Groysman Не буду відповідати на численні спекуляції, які зараз старанно поширюються зацікавленими особами. Хочу навести деякі факти щодо то...

Не буду відповідати на численні спекуляції, які зараз старанно поширюються зацікавленими особами. Хочу навести деякі факти щодо того, як ми крок за кроком формуємо енергонезалежність нашої держави.

За час своєї роботи наш Уряд збільшив питому вагу атомної енергетики у балансі електроенергетики з 47% до 57%. Побудована лінія електропередач від Рівненської АЕС. Лінія передає електроенергію з Хмельницької та Рівненської АЕС. Розпочато будівництво лінії електропередач від Запоріз...ької АЕС. Ці роботи будуть завершені до вересня цього року. Також були здійснені важливі кроки для розвитку гідроенергетики – на Дністровській ГЕС розпочато будівництво четвертого агрегату на 350 Вт. У березні буде завершена модернізація одного блоку на Трипільській ТЕС, що передбачить перехід від антрацитового групи вугілля на газову групу в центральну частину України. Розпочато переведення Зміївської ТЕС на газовий тип вугілля.

Ці та інші кроки дозволять нам до початку наступного опалювального сезону замістити 3 млн тон антрацитового вугілля для генерації електроенергії, тобто зменшити потреби у цьому типі вугілля на третину. Робити реальні кроки, які змінюють країну, непросто. Але ми це робимо і будемо робити!

#ЕнергонезалежнаУкраїна

( Volodymyr Groysman )

16 лютого 2017

15 лютого 2017

14 лютого 2017

13 лютого 2017

12 лютого 2017

11 лютого 2017

10 лютого 2017

09 лютого 2017
12:05 - Народний контроль Заяву посла Німеччини потрібно розглядати в дипломатичній площині, - Dmytro Dobrodomov Реакція на заяву німецького посла має бути ...

Заяву посла Німеччини потрібно розглядати в дипломатичній площині, - Dmytro Dobrodomov

Реакція на заяву німецького посла має бути жорсткою, адже жодних виборів за присутності російських військ на Донбасі відбутися не може.

Але малюнок на стіні не може бути реакцією на заяви посла.

...

На цьому наголосив народний депутат, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в коментарі телеканалу NewsOne TV

«Замість того, аби розібратися в суті цієї заяви, проаналізувати, чому дипломат такого рівня робить такі заяви, ми обговорюємо якусь сумнівну акцію Гончаренка. Заяву Райхеля мають проаналізувати в Міністерстві закордонних справ та відповідно відреагувати. Натомість депутати піаряться і на таких серйозних речах, замість того аби працювати», – розповів він.

Добродомов додав, що Німеччина адекватно відреагує на дії Гончаренка.

«У Німеччині вже давно дали оцінку роботи більшості наших депутатів і розуміють, що від них чекати, тому маю надію, що ніяких кардинальних змін у наших дипломатичних стосунках відбутися не повинно. Але й українці мають надати оцінку діям таких депутатів, більше того, це заступник Президентської фракції, найбільшої фракції в Парламенті, тому він має відповідати за свої дії», – констатував нардеп.

Нагадаємо, що Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель сказав, що вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей можуть відбутися за присутності російських військових.

#народнийконтроль #добродомов

( Народний контроль )

08 лютого 2017
Найактуальніші новини Луганськ та Луганської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луганськ, репортажі з місця подій Луганськ, економіка Луганської області, політика Луганськ, культурне життя, спорт в Луганськ.