Луганськ Live

   

14 листопада 2019

13 листопада 2019

12 листопада 2019

11 листопада 2019

10 листопада 2019

09 листопада 2019

08 листопада 2019

07 листопада 2019

06 листопада 2019

05 листопада 2019

04 листопада 2019
11:51 - Андрій Пишний Сьогодні відійшла у вічність частина живої історії Ощаду. Людина з великої літери. «Напишіть книжку про Ощадбанк і ті зміни, які м...

Сьогодні відійшла у вічність частина живої історії Ощаду. Людина з великої літери. «Напишіть книжку про Ощадбанк і ті зміни, які ми провадимо», - сказав він, вітаючи мене з 45-річчям, буквально тиждень тому. Але Григорій Васильович Бородін, тепер уже назавжди 73-річний, сам є і книгою, і легендою Ощаду. Понад 25 років пропрацював у банку. З них майже 20 керівником Луганської регіональної філії. Найкращої, до речі, в системі Ощадбанку. І це його безумовне творіння, якому він в...іддав чи не найбільше своїх зусиль і талантів, своєї любові до людей або, як кажуть, вклав душу.

Навіть зараз, коли Луганськ і значна частина Луганщини тимчасово окуповані, Луганська регіональна філія, яка працює на підконтрольній території, серед лідерів за ефективністю своєї діяльності.

Григорій Васильович за освітою інженер. Закінчив Ростовський інститут народного господарства у 1968 році. Спеціальність – організація механізованої обробки економічної інформації. Тож перша частина його трудового шляху – це виробництво, а далі – державне управління.

Зрозуміло, що з такою базою знань і досвіду, особистими сильними рисами характеру ця людина була цінною знахідкою для команди Ощаду, куди він перейшов працювати в 1994 році.

Напевно, найважче після смерті сина, яку він пережив, йому дався вимушений виїзд з рідного Луганська восени 2014 року. Перед тим, під обстрілами бойовиків, він провів у офісі регіональної філії цілих 42 дні. Але навіть тоді він виходив на відеозв’язок, коли ми проводили селекторні наради. Хоч ми в нього цього й не вимагали.

Але його почуття обов’язку і відчуття команди брало гору. Не раз в таких ситуаціях він чемно перепрошував, мовляв, хлопці, мушу вас покинути і спуститися в сховище, бо в нас тут знову починає прилітати.

Скромність, інтелігентність, ясність думок і слів, завжди підкріплених діями, якщо того вимагала справа, а нерідко проста людська порядність – ось такий у мене був Перший заступник.

А тепер він, ймовірно, стане заступником всієї нашої команди десь там високо, перед лицем Вічності.

Спочивайте в мирі, Григорію Васильовичу.

Команда Вас любить і дякує Вам.

За Вашу мудрість, людяність і любов до своєї справи та людей.

Вічна Вам пам’ять.

( Андрій Пишний )

03 листопада 2019

02 листопада 2019
Найактуальніші новини Луганськ та Луганської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луганськ, репортажі з місця подій Луганськ, економіка Луганської області, політика Луганськ, культурне життя, спорт в Луганськ.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS